سوالات متداول

1هزینه و مدت زمان هاست و دامنه
هاست و پسوند دامنه به انتخاب خود مشتریان عزیز میباشد که بستگی به سبک کاری آنها و نوع وب سایت دارد.معمولا هاست و دامنه به صورت سالیانه تمدید میشود و عزیزانی که از ما هاست و دامنه خریداری میکنند، ما یک ماه قبل از تمدید آنها با شما تماس گرفته و به اطلاع شما میرسانیم که آیا مایل هستید هاست و دامنه خود را تمدید کنید، پس از واریز وجه ما هاست و دامنه شمارا تمدید خواهیم کرد. هزینه های هاست هم بسته به سرعت، پهنای باند، اختصاصی و یا غیر اختصاصی بودن آن تفاوت قیمت را ایجاد میکند.
2پشتیبانی مپ سئو به چه شکل میباشد؟
شرکت مپ سئو در زمینه پشتیبانی برای مشتریان خود و افرادی که میخواهند سایت خود را به ما بسپارند وظایفی را بر عهده دارد.دوستانی که مشتریان ما محسوب میشوند و سایت را ما برای آنها طراحی ساخته ایم به مدت یک سال پشتیبانی فنی نگهداری سایت شامل : * بالا بودن 24 ساعته صفحه * کندی سرعت هاست * پیش آمد خلل اتفاقی * جلوگیری از انواع هک * مشاوره برای محتوا گذاری به صورت رایگان به مدت یکسال صورت میگیردو دوستانی که از بیرون نگهداری سایت خود را به ما میسپارند سالیانه بسته به نوع سایت و خدمات ما مبلغی را با شما توافق کرده و برای ادامه امور شروع به فعایت خواهیم کرد.
3هزینه خدمات طراحی و گرافیکی به چه صورت است؟
تمامی طراحی های اولیه برای وب سایت مشتریان شامل طراحی وب سایت و عکس های ساخته شده برای کار آنان با پروژه بوده و هزینه اضافه دریافت نمیگردد، اما پس از آن برای ایجاد پست ها و اضافه کردن محصولات و ساخت عکس های جدید هر عکس هزینه مجزا داشته و بسته به نوع، ساختارو اندازه آن هزینه ای متفاوتی دارد.
4آموزش کار با سایت شامل هزینه است یا خیر؟
تمامی آموزش کار با وب سایت برای مشتریان عزیز به صورت رایگان بوده و به صورت یک فیلم آموزشی برای آنها تهیه میگردد و پس از آن هر اشکالی هم که داشته باشند میتوانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری با ما در ارتباط باشند تا اشکالات آنها برطرف گردد. اما دوستانی که سایت آنها در جای دیگری طراحی و اجرا شده است هزینه ای بسته به نوع کار و فریم ورک آنها دریافت میگردد.

تولید محتوا

1چگونه یک پست جدید ایجاد کنیم ؟
برای ایجاد یک پست جدید کافیست تا به قسمت نوشته ها بر روی پنل مدیریت رفته و و افزودن نوشته را بزنید و در کادری که برای تکس مشخص شده است نوشته خود را بارگذاری نمایید و یا به صورت آنلاین آن را بنویسید . در بخش سمت چپ هم میتوانید تصویر شاخص را انتخاب کرده و تصویر را بارگذاری نمایید تا پست شما همراه با عکس باشه.
2چگونه یک محتوای خوب تولید کنیم ؟
برای ایجاد یک محتوای مفید شما باید قبل از نوشتن آن مطالعه خوبی داشته باشید و یا از آن موضوع به صورت کامل با خبر باشید و از جایی کپی نکنید . اگر شما از جایی مطالب را کپی بگیرید دیگر به راحتی نمیتوانید نظر گوگل را به خود جلب کنید. پس بهتر است قبل از آنکه محتوای خود را تولید نمایید از چندین جا مطالعه داشته باشید و سپس آن را بارگذاری نمایید.
3چگونه برای محتوا دسته بندی ایجاد نماییم؟
برای ایجاد دسته بندی برای محتواهای خود کافی است تا در بخش نوشته ها رفته و دسته بندی را انتخاب نمایید. در آنجا شما میتوانید در قسمت نام، نام دسته بندی خود را انتخاب کنید و در بخش نامک هم همان را کپی کنید. حال یک بخش از شما میپرسد که آیا این دسته بندی مادر میباشد یا خیر؟ منظور اگر دسته شما زیر دسته هستش باید یک دسته بندی بالاتر را به عنوان مادر قرار دهید تا دسته شما جز دسته بندی قبلی قرار گیرد.
4چگونه برای محتوای خود عکس خوب پیدا کنیم ؟
برای اینکه بتوانیم برای محتوای خود یک عکس خوب پیدا کنیم ما چند دوراه را به شما پیشنهاد میکنیم. در ابتدا بهتر است که اگر نوشته ای دارید اضافه میکنید عکاسی آن توسط شخص شما صورت گرفته باشد و عکس برای اولین بار در گوگل معرفی شده باشد. حالت دوم اگر میخواهید از گوگل عکس را کپی کنید، بهتر است که آن را یک ادیت کوچیک بزنید تا عکس از حالت تکرار در گوگل خارج شده و به گوگل بفهمانید که این عکس ادیت شده است تا بتوانید عکس های خود را بعد از ایندکس شدن در گوگل نمایش دهید.